Penzión Family Kokava

Poloha

Penzión Family je situovaný v strede turistickej obce Kokava Línia, s výhľadom na neďalekú lyžiarsku dráhu a prekrásnu prírodu.

Kokava línia

je turistické centrum, ktoré sa nachádza v juhovýchodnej časti Poľany v nadmorskej výške 800 m.n.m. Je obľúbeným výletným miestom pre jednotlivcov, rodiny a skupiny tak v zime, ako aj v lete.

Náš Dom

2003 je rok, kedy sme otvorili bránu nášho areálu a vďaka všestranným službám môžeme s hrdosťou povedať, že náš dom sa stal obľúbeným miestom turistov zo Slovenska a zo zahraničia.

Ubytovanie

Pre našich hostí ponúkame ubytovanie v 12-tich izbách s možnosťou prístelky.
Všetky izby sú vybavené sprchou, umývadlom a toaletou.

Služby

Pre regeneráciu po náročnom dni majú hostia k dispozícii saunu. Športuchtiví určite ocenia našu miestnosť pre fittness. Pre skupinky máme k dispozícii spoločenskú miestnosť, ako aj salónik pre 40 osôb.
V letnom období je pre príjemné posedenie pripravená letná terasa.
Naši najmenší majú o zábavu postarané na detskom ihrisku nachádzajúcom sa pred budovou penziónu.

Stravovanie

Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí, je porekadlo ktoré sme si vzali k srdcu a preto sme pripravení našim hosťom vychádzať v ústrety s jednotlivými požiadavkami.
V našom penzióne ponúkame ubytovanie s polpenziou, podľa potreby klientov však zabezpečíme aj obedy. Z nášho jedálneho lístka nechýbajú ani typické slovenské maškrty.